Înscrie-te la curs
Vrei să te alături mișcării pentru economie circulară? Înscrie-te la cursul nostru completând câmpurile din formular, sau contactează-ne la numărul tău de telefon sau adresa de email de mai jos.
IULIE FĂRĂ PLASTIC 2024 – ACCEPTĂ PROVOCAREA – ÎNREGISTREAZĂTE
Vrei să te alături mișcării pentru economie circulară? Înscrie-te la cursul nostru completând câmpurile din formular, sau contactează-ne la numărul tău de telefon sau adresa de email de mai jos.